Online játékok blog

Internetjatek.hu blog

viagra vasodilatorviagra 2011 salesviagra expirationviagra resultsviagra nitroglycerinviagra red faceviagra vs cialis priceviagra japanviagra online canadaviagra in womenviagra vs enzyteviagra cialisviagra recreational useviagra grapefruitviagra directionsviagra usaviagra jingleviagra no prescriptionviagra erectionviagra from indiaviagra wikiviagra no prescription usaviagra and alcoholviagra virusviagra buyviagra over the counterviagra juicingviagra by mailviagra triangle restaurantsviagra pillsviagra indiaviagra premature ejaculationviagra dangersviagra joke labelsviagra vs revatioviagra storiesviagra virus emailviagra q&aviagra in canadaviagra kaiser permanenteviagra eye problemsviagra factsviagra urban dicviagra zoloft interactionviagra manufacturerviagra erowidviagra blue visionviagra walgreensviagra super activeviagra durationviagra adviagra quick deliveryviagra las vegasviagra paypalviagra kidsviagra quick tabsviagra light switchviagra los angelesviagra doesn't workviagra from canadaviagra canadaviagra zonder receptviagra effectsviagra prescriptionviagra kick in timeviagraviagra 30sviagra y alcoholviagra use directionsviagra super forceviagra menviagra substituteviagra timeviagra kick inviagra free trialviagra for pulmonary hypertensionviagra kaufenviagra long term effectsviagra usage tipsviagra vs. birth controlviagra going genericviagra knock offsviagra original useviagra recommended dosageviagra womenviagra not workingviagra experiencesviagra benefitsviagra 25mgviagra voucherviagra expiration dateviagra ukviagra headacheviagra horror storiesviagra professionalviagra makes a romantic relationshipviagra 100mg reviewviagra patentviagra mechanism of actionviagra 25mg side effectsviagra under tongueviagra jellyviagra young peopleviagra youtube channelviagra fallsviagra vs staxynviagra in the waterviagra 100mg priceviagra informationviagra historyviagra when to takeviagra vs cialisviagra and ecstacyviagra interactionsviagra without a rxviagra genericviagra for womenviagra newsviagra dosesviagra use in womenviagra nitric oxideviagra nasal congestionviagra overdoseviagra priceviagra best priceviagra mexicoviagra blogviagra overnightviagra jokesviagra coupon

Abuba the Alien leírás

Bejegyzés dátuma szept 22, 2009 06:51:43 DE.
A játék neve: Abuba the Alien
1. pálya: Katt a kuka tetejére, majd katt a benne lévő ksi csavarhúzószerűségre. Majd katt a piros foltos végével a ház lakatjára. Majd katt a ház ajtajára. Majd katt a házban lévő fűrészre majd a fűrésszel katt arra a faágra amelyiken az ufo lóg. Majd katt az ufo-ra.
2. pálya: Katt arra a bokorra ami a kutyház előtt van a játékos fele (kimászik belőle egy süni). Katt a sünire majd a sünivel aktt a kutya tálkájára. Majd katt a postaláda oldalára. Majd katt a tejre. Majd a tejjel katt a kutya tálkájában lévő teknősre. Majd a kutyára.  Majd katt az ufo-ra.
3. pálya: Katt a téglára majd a téglával katt a lámpa mellett lévő kis dobozszrűség üvegoldalára (betörik az üveg).  Majd katt a házon lévő eresz elgörbült darabjára majd az ereszdarabbal aktt a kocsi csomagtartójának zárjára. Majd katt a csomagtartóban lévő kötélre majd a kötél piros pöttyös végével katt az ufo-ra. Majd katt a konténerre. Majd katt az üvegbódé kitört üvegdarabjára, majd az üvegdarabbal katt az ufo-t tartó kötél ufo fölötti részére. Majd katt az ufo-ra.
4.pálya: Háromszor katt a konténeren lévő dobozra. Majd aktt a konténer tetejére majd gyorsan utána katt a földön heverő botra. Kattints 4-szer a konténerben levő dolgokra Majd katt a pizzára. Majd katt mégegyszer a pizzára. Majd katt a pizzaszeletre és a pizzaszelettel az ufo szájára.
5.pálya: Katt az Out of order feliratú papírra(leesik a papír) majd katt mégegyszer oda ahol a papír volt.  Majd katt a kigurult pénzérmére majd a pénzérmével katt az italautomata pénzbedobó lyukára. Majd katt felülröl lefelé az automata mind a négy sárgán világito gombjára. Majd katt az automata szemből nézve bal oldalára.  Majd katt az italra amit kiadott majd katt az itallal az ufo szájára. Majd katt a szemetesből kiálló szívószálra Majd katt a szívószállal az italra.
6.pálya: Katt a a földön lévő dobozra majd az alatta lévő sapkára. Majd katt a szemetesből kiálló esernyő fogókára. Majd katt a fa pad fölött lévő ágára. Majd katt a cipőnek a fűzőjére majd a cipőfűzővel katt az esernyőnyél és a bot kapcsolódási helyére. Majd katt a bot-esernyő kombinációra majd a kombinációval katt a Clothing bin nevű doboz “csapóajtajára” . Majd katt a pulcsira mejd a pulcsival katt az ufo-ra.
7.pálya: Katt a szemetesláda tetejére majd katt a szemetesládában lévő dobozra. Majd katt a dobozra. Majd katt a fán lévő papírra. Majd katt a ceruzára. Majd katt az ufo rajzára. Majd katt a kinagyított papírra.
8.pálya: Katt a kerítés előtti dobozra, majd katt a dobozban lévő locsolócsőre, majd katt a locsolócső egyik végére majd katt a locsolócső másik végére. Majd katt a slag megnyitó tekerőjére. Majd katt a leesett antennára majd az antennával katt az ufo kocsikájára. Majd katt a kocsikára.
9.pálya: Katt a szemetesládára. Majd katt a telefonfülke ajtajára. Majd katt a telefonfülkében lévő telefonkagylóra. Majd katt a Hair Cutz nevű épület oldalának támasztott deszkára, majd a deszkával katt a felborult kukára. Majd katt a földön heverő téglára, majd a téglával katt a kukára állított deszkára. Majd katt a kukán lévő deszka üres végére. Majd katt a földön lévő ollóra, majd az ollóval katt a lelógó telefont tartó zsinórra. Majd katt a telefonra, majd a telefonnal katt az ufo kocsikájára. Majd katt az ufo kocsikájára.
10.pálya: Katt a földön heverő csatlakozóra. Majd katt a ládára majd katt a ládában lévő csavarhúzóra majd a csavarhúzó piros végével katt a villámjeles láda oldalán lévő 4 csavarra. Majd katt a villámjeles láda villámjeles oldalára. A ládában lévő mintákat állítsd be úgy, hogy egységes vonalat (utat) képezzenek. Majd katt a láda indító karjára. Majd katt az úfó kocsikájára.
11.pálya: Jön az ufo papája és elviszi.
És az ufot elviszi a papája.
Sok sikert a játékhoz.
Üdv: Sajt

Hozzászólás írása:

You must be logged in to post a comment.